Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/forum-Na-vodu-ve-ct-36-Oslava.aspx?ID_prispevku=1555
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Discussion forum Na vodu ve čt 3.6. (Oslava)


Diskuse nad tématem
Na vodu ve čt 3.6. (Oslava), river: Oslava, Zav, 6/2/2010 6:40 PM
Ahoj vodáci,
kdo se chce zítra přidat na vodu v okolí Brna? Nejspíše vyrazíme na Oslavu, když nám tak pěkně teče. Případně jestli někdo jedete jinam, napište, třeba se přidáme.

Martin Smajlík

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, David, 6/2/2010 11:01 PM
Zítra se taky chystáme, kolem oběda. Rádi bychom se přidali. David (604701709)

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, Martin Z, 6/3/2010 12:38 AM
Nakonec jsme to vyhodnotili tak, ze rano vyrazime v 8:39 z Brna vlakem do Namesti, abychom nemuseli resit auto a sjedem si to az do Oslavan. Takze kdo se chce pridat, tak sraz v pul devate na nadru ;-)

Martin (777 16 45 11)

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, kmochacek, 6/3/2010 8:04 AM
Nóóó, 50k Oslava to už je pěkný! Tak očekávám ňáký obrázky, pokud vám ale neuplave foťák Smajlík

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, Mirek, 6/3/2010 8:42 AM
Koukám, že si hoši troufají....

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, Laďa, 6/3/2010 1:54 PM
Priklanim se, 50m3 to uz je poradnej vyrval.

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, Bootsman, 6/3/2010 4:39 PM
Jenom doufám že z toho neuděláte černou kroniku,to by byl opět pěkně blbej zářez na pádlo Smajlík

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, Mirek, 6/3/2010 5:00 PM
Tak až se zase dostanete do sucha ke komplu, hlašte, jaký to bylo.
Oslava jde slušně dolů, Jihlavu se snad zavřít nechystají a Rokytná má krásný stav, ba i počasí slibují příznivé, tož tady to vypadá na pěkný víkend.

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, david, 6/3/2010 9:04 PM
Tak už jsme za sucha u komplu a hlásím, že vše v poho :-)Bylo to super, kdybych měl zejtra nebo v sobotu čas, tak bych to dal ještě jednou. Nikde žádnej zásádní zádrhel(oproti březnu nějaký popadaný stromy navíc, ale vše se dalo v poho projet), krom známýho stromu pod pěti prstama(za tohoto stavu se dá celkem bez problémů přistát vlevo a přenýst). Tak zas třeba někdy. David

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, Laďa, 8/8/2010 6:37 PM
Ahoj jak se vam jelo na Oslave pri 50m3?chcem to jet zitra brzo rano a tipuju ze tech 40m3 bude.
Dik za odpoved lada

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, Martin Z, 8/8/2010 8:25 PM
Ahoj,
jelo se krasne, ale uplne zadarmo to nebylo. Za tohoto prutoku bych to odhadnul az na 3+ -- nektere pereje nebyly uplne prehledne a valecky s barakou (v deblu) dost cvicily. Nicmene se vzdy dalo zastavit a prohlednout.

Par fotek je tu, bohuzel jsme nemeli druheho fotografa a video se moc nevydarilo, tak ty nejakcnejsi momenty nebyly zachyceny.

http://picasaweb.google.com/za...

Martin

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, Laďa, 8/8/2010 8:46 PM
Ahoj supr dik kamo vypada to mocne.Akorat to video sem nejak nerozjel.

cau lada

Reply

|_Re: Na vodu ve čt 3.6. (Oslava, river: Oslava, dawe, 8/8/2010 10:55 PM
Ahoj,
řekl bych, že to fakt stojí za to, šplíchá to tak, že máš v mžiku plnou loď. Ten úsek kolem pěti prstů je při průtoku cca 40 kubíků fakt super, nic méně bez helmy vesty a neoprénu bych tam nelezl. A raději baraku než pálavu, jinak furt budeš muset vylívat. Sehnat parťáka, tak jedu hned znovu. Jo jestě bych zmínil, že padlej strom pod pěti prstama tam už není.D.

Reply


 


nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu

 
4/9/2025 9:09 AM Na Smědé v Bílém Potoce se plánuje stavba příčných prahů, které by měly zpomalit rychlost proudu v navigaci. Jedná se o snahu na zmírnění povodňových škod, kdy minulá povodeň podemlela základy domu.
4/7/2025 11:24 AM Povodí Labe s.p. plánuje na základě podnětu od AVTS přestavět nebezpečný Viktorčin splav na řece Úpě. Jez byl stržen povodní, a proto je snaha o jeho přebudování na vodácky i migračně prostupný objekt. Jez neměl ani historickou hodnotu, protože původní jez z dob B. Němcové byl zcela jiný.
4/2/2025 8:09 AM Odemykání Doubravy bude vzhledem k nepříznivé hydrologické situaci na VD Pařížov omezeno pouze na sobotu od 10.00 hodin do ????? dle vodního stavu.
4/1/2025 5:44 PM První závod Českého poháru vodáků na řece Otavě plánovaný na 5.4. byl pro nevyhovující stav vody zrušen.
3/31/2025 12:45 PM Na Dívčím Kameni se opět intenzivně pracuje. Jsou zde bagry a další těžká technika. Tentokráte se jedná o povolenou stavbu, která má za cíl vytvořit soustavu rybníčků s biotopy. Stavba MVE povolení zatím nemá, i když investor plánuje udělat v projektu změny: pohyblivý jez a související úpravy nebudou realizovány, bude pouze vodohospodářská úprava z kamenné rovnaniny, odvádět se bude menší množství vody, než v původním záměru (pouze jedna turbína s hltností max. 9m3/s). Více na fb AVTS.
3/25/2025 7:46 AM AVTS se podařilo úspěšně napadnout stanoviska v rámci kladného vodoprávního rozhodnutí pro stavbu MVE Dubina na Ohři. Ministerstvo životního prostředí zrušilo první dvě a konstatovalo, že ani na podruhé Krajský úřad Karlovarského kraje nedokázal napsat takové stanovisko, které by bylo přezkoumatelné. Minulé zrušil pro zcela stejný důvod. Více na fb.
09.04. Bazar prodám: Prodám kajak Fluid Detox velikost L (délka/šířka - 245/66 cm, objem - 270 litrů, jezdec 60-105 kg).

09.04. Bazar koupím: Koupím vodotěsný vak Palm s ventilkem (s možností vyfouknutí přebytečného vzduchu) 15 nebo 25 l. Ide

09.04. Bazar prodám: Prodám menší Colorado pro čtyři, ale uveze i šest. Velmi málo jete, proto taky prodávám.

06.04. Bazar koupím: Koupím vodotěsný vak Palm s ventilkem (s možností vyfouknutí přebytečného vzduchu) 15 nebo 25 l. Ide

03.04. Bazar prodám: Dagger Mamba 8.6 1x jetý na WW1

02.04. Volné místo: Ahoj, nabízím jedno místo v Barace na vodu ve francii v termínu 16.-21.4.2025. Pojedeme rychlejší

02.04. Práce: Ahoj, do půjčovny Jokota hledáme nové instruktory. Jde o příležitostnou práci na základě domluvy bez

01.04. Bazar prodám: Pálava

24.03. Bazar prodám: Prodám nový nejetý kajak Spade Kayaks Joker. Moderní rychlý a obratný halfslice. Specifikace: Dé

23.03. Volné místo: Busem Tatranské řeky v Bialka a Belá (event. Dunajec a další podle stavu). WW 3. Zkušené posádky. Na

Vtip Karla Macase
08.04. Otava: Pozor na jezu Mrskoš (ř. km 72,3)! Z důvodu přestavby je koruna jezu v celé šíři snížena (odbourána
25.03. Ohře: Pozor na dva velké kmeny před a za Kynšperkem. Leží vyvrácené kolmo a přes celé koryto. Rozložitá v
25.03. Berounka: Pozor v Liblíně (ř. km 101,5)! Probíhá úplná destrukce mostu Liblín a v proudnici trčí roxory a popa
03.02. Morava: 1. února 25, na úseku mezi Postřelmovem a Mohelnicí jsou 2 padlé stromy přes celou řeku, nejde proje
03.01. Loděnice (Kačák): Kačák je v Českém krasu zapadaný velkými stromy a zarostlý mohutným roštím. Za větší vody je v zásad
03.12. Vltava: Při návštěvě adventních trhů 3x pozor na pražské Vltavě!! 1) Dvorecký most (ř.km 57,2): u nově stav
03.12. Sázava: 6x pozor na Sázavě!! 1) žel. most Vlastějovice (ř.km 113,9): tč. v opravě, lešení podjetelné, na LB
06.10. Morávka: Račí mor - Morávka, od srpna 2024 do odvolání. https://beskydy.nature.cz/-/raci-mor-beskydy
26.09. Úpa: Pozor, Viktorčin splav v Ratibořicích je po povodních v září 2024 poničen. Beton, který tvořil parab
25.09. Svratka: strom v Borači po povodni není, ale kolem Černvíru je několik stromů přes řeku

Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.