Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/polsko/biebrza.aspx?ID_reky=298
Home Poland Biebrza Mapa

River Biebrza

70% Oblíbenost řeky


 • Source of:
 • Lenght of river in km: 150
 • Difficulty:
    Part river km Difficulty
  allLipsk - mouth into Narewa140.0 - 0.0ZWB

 • Conditions: lowland river with small travel industry, 141km in national park. the river has not any dams, only 3 weirs on tributary Sidra. You can used this tributary for ship to Biebrza. Optimum time for ship in part Siderka - Wizna: 9-10 days, Lipsk - Wizna: 7-8 days, Osowiec-Wizna 3 days. The rives in nation park is charged (8 Zlt / day), from 1.1. to 30.6. on the sections Osowiec - Twierdza - Biały Grąd 13.6 km, Biały Grąd - Brzostowo 24.2 km it is necessary to pay a permit for paddling 7 Zlt / day and it is necessary to paddled these sections in one day. Next photo on fotky.norbou.com/640/biebrza2003001.html, the detail river guide on www.biebrza.org.pl
 • When, who, how long, type of boat:
  The limits are defined almost for canoe. For kayaks can limit a few cm less, for rafts higher.
  PartwhenWater gaugetype of boatrecommended forspeed of flow
  allspring - autumn open boatbeginners2 - 3 km/h, from Debowo 4-5 km/h
 • Character of river:
  Partwidth or charactercountryside
  all lowland

 • The best part: upper, bottom Osowiec-Brzostowo
 • Dangerous part:
 • Usual put in and take off point:
 • Continue on river: continue on Narew or Elku, Rospuda and Augustovsky canal
 • Access to river:
 • Camps: sufficiency (Add new link )


Řeku už jeli: (2)
zapsat do zápisníku jel jsem ji taky (zapsat do zápisníku) Chystám se na ni
Kdo Km Trasa Obtížnost Datum Loď Hodnocení

Ivis
3 Goniadz, parkoviste pred mostem - Szafranki, polni cesta ZW 7.6.22 nafukovací kánoe Hodnoceni
Vodočet: Popis: Šířka 16-20m, kromě startu, kde to mirne teklo a i hezke designové odpočinkové místo včetně hřiště na beach volleyball, skoro stojata voda a průměr jen 7,1 Km/h. Příroda normal a klasika, ze kde je přírodní rezervace, tak nic moc a ještě se za to zde platí prý… proto raději úsek těsně před Osowiec, kde se platí dokonce 2 poplatky… V úterý a v červnu rozhodne nikdo nic nekontroloval naštěstí. V městečku super přístup k řece, před složitěji a také stojata voda. A placeny úsek mě vůbec nelakal, jelikož kromě startu a cíle snad není vůbec přístup. Zatím ze 4 řek na “zájezdu” nejslabší ..

Prcek
142 Lipsk - usti do Narwi ZW 8.5.21- 13.5.21 nafukovací kánoe Hodnoceni
Vodočet: Popis: Nadherna meandrujici reka v mokradech. Cely tok je zpoplatneny (8 Zlt/den), Navic od 1.1. do 30.6. na useky Osowiec-Twierdza - Biały Grąd 13,6 km, Biały Grąd - Brzostowo 24,2 km je potreba zaplatit jeste povoleni spluti 7 Zlt/den a je nutne projet v 1 dni. https://www.biebrza.org.pl/66,oplaty-w-biebrzanskim-pn Více na webu.


Zobrazit podrobnosti vodáků o této řece z jejich zápisků


Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama