Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Jak-proplout-Prahou.aspx?ID_clanku=2303 ID_P=11

Jak proplout Prahou

Diskuse nad článkem
Re: Plavební komory v Praze, Jabberwocky, 5/27/2021 5:15 PM
Ono teď kvůli koronáčovi, když velké lodě neplují, to zřejmě není problém. Ještě předloni ale byla v sezóně komora podél Dětského ostrova tak vytížená, že PPS a další tlačili na stavbu ještě jedné, a magistrátní ekologisté naopak vyhlašovali, že plavbu na řece je třeba omezovat. Shrnutí např. zde: www.idnes.cz/praha/zpravy/prah... A to pak, pokud vím, komorníci kvůli bezpečnosti malá bezmotorová plavidla nebrali. Problém zřejmě ani tenkrát nebyl v komoře Mánes na druhé straně, která z hlediska velkých lodí vede „nikam“, zatímco my tam potom máme ty schody u sousoší Vltavy. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet, až (jestli?) se do Prahy začnou vracet turisté. A taky jak to dopadne se zmíněným přetahovacím místem pod sousoším, pokud se opravdu postaví ta druhá komora.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama