Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Masakr-na-Hameraku.aspx?ID_clanku=1633 ID_P=18

Masakr na Hameráku

Diskuse nad článkem
Re: Kam zmizela soudnost?, Klasik, 11/21/2014 5:23 PM
Neber to celé nijak osobně. Je fajn, že o tom píšeš a diskutuješ. Tvůj přístup se již tím změnil. Přitom v článku popsanou cestou jde dnes bohužel většina a to nejen na vodě. Příprava znalého je náročná a dlouhá. Ve smyslu současné doby jen zbytečně zabírá čas. Viz. naše mainstreamová filmová tvorba typu rafťáci apod.

Hamerák je na kaskádách prakticky koridor, který tě sám provede (snad až na kousek 2. kaskády). I ten magneťák si tě většinou jen dá do správné pozice a pokud v tom jen trochu pevně sedíš, tak tě jen pošle po proudu dolů.

Stejně tak většinou i ty vypsané řeky. Spláchnout se dá nechat téměř všude. To nejsou tvoje schopnosti a znalosti, ale kvalita současného materiálu a dobrá volba terénu od cestovek.

O tom ale není jízda na WW. To je jen iluze, která vyhovuje současnému trendu a cestovkám. Jízda na WW je o řešení a zvládání problémů. Tj. o schopnosti zastavit kde chceš a kdy potřebuješ. O umění projet cestou, kterou chceš ty a kterou jsi si zvolil ty a ne voda za tebe...

Až tohle budeš zvládat, pak mi dáš za pravdu, že ten rybníček není důvod ucpat i když se zrovna kocháš.

Smajlík Smajlík Smajlík
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.