Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=35

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Ešus, psalek~jagacz.com, 6/12/2013 10:54 AM
Lubore, ono je to jak s autama. Když bylo na světě jedno, tak nebyly potřeba žádné předpisy, když se začaly množit, tak přišli policajti, semafory, předpisy a značky. My jsme teď ve stejném problému. Vodáků sice zůstalo stejně, ale lidi na vodě se přemnožili. A tak prostě nevyhnutelně budou následovat omezující předpisy. Jak budou vypadat, to teď nikdo neví, ale pokud se do toho aktivně nezapojí vodáci, tak dopadneme blbě. Bohužel, časy, kdy jsi mohl spát kde jsi chtěl, a jet jak jsi chtěl se už nikdy nevrátí.
Současná reakce vlády a ostatních úředníků budiž varováním pro ty, co vyznávají na vodě absolutní svobodu.
Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.