Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Svitava.aspx?ID_clanku=516 ID_P=66

Svitava

Diskuse nad článkem
Re: Já si každé jaro, Zdeněk Besmák, z.besmak~turboasistent.cz, 3/24/2005 6:49 PM
Už jsem se neudržel a musím to napsat. Celá tahle diskuze má dva tábory, jeden co je pro alespoň nějaké zajištění, a díky bohu do toho patřím i já, a druhý co si myslí, a teď se Vašku Lebduško prosím neuraž, že sjetí rozvodněné doubravy pod ronovem bez vybavení je super sportovní výkon. Nechci se chvástat ale taky bych to bez vybavení sólo dal a díky bohu to nikdy neudělám. Mimochodem na té doubravě opravdu nic není. Co se týče těch reakcí co tu čtu tak si nemyslím, že mi mravokárci chceme vyčinit maníkovi co prostě neodhad situaci, ale spíš varovat ty ostatní aby si to víc rozmysleli.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.