Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Svitava.aspx?ID_clanku=516 ID_P=71

Svitava

Diskuse nad článkem
mno, meny, meny~centrum.cz, 3/26/2005 5:47 PM
Tak hoši přiznejte se a to hned!!!!
Kdo z vás tu má patent pro jízdu na vodě??? Někdo ho mít musí, protože tu je tolikrát řečeno co se smí a nesmí a co je hodnotné a co ne, že tu prostě někde musí být. Jo a abych nezapomněl. Chystám se na sjezd Kamenice z Plavů do Návarova na polystyrenových lyžích, je to sázka o sud piva ( nemá v tom sice velkou roli ale..)a i když si to hodlám dobře připravit,určitě se tu najde někdo kdo mě označí za mag.ra. Tak hurá do toho. Je mi to vcelku fuk:))
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.