Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Tepla-nad-soutokem-s-Pramenakem.aspx?ID_clanku=996 edit=3

Teplá nad soutokem s Prameňákem

Diskuse nad článkem
Horní Teplá, Karlos, petr.cernicky~tiscali.cz, 4/30/2009 5:15 PM
Prameňák a Teplou mám za humny, takže sme tam jak doma. Dlouho sme s kamarádem Danem špekulovali, že někdy musíme zkusit i Teplou nad soutokem. Před dvěma týdny pouštěla Podhora kolem 5-6 kubíků. Až na pár padlých stromů a lávku pohodová WW1-2. Do soutoku z Poutnova je to max.4km, krajinově hezké :-)
Ten den sme stihli ještě Prameňák a Kosí potok.

Reply

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

New comment to the article

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.