Tragická nehoda na kanále ve Vrbném Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Noha se dostala do kapsy.....IvisNové 6/21/2026 1:46 PMtak to pak je ale šokující a až neuvěřitelné, pokud to tak je. Přitom stačí monitor a vypnout hned, jak dojde k problému. Když dnes jsou často striktní předpisy na kdeco až nepochopitelně a někdy i zbytečně nebo jako spíš buzerace než k něčemu. Mám pocit podobně dopadl jiný Angličan v Čunově na kanálu. a to tam ještě s ohledem na těžkou vodu byly záchranáři přímo u břehu tenkrát....taky nevypnuli nebo né hned. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!