Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Utonuti-na-Zemske-brane.aspx?ID_clanku=522 ID_P=31

Utonutí na Zemské bráně

Diskuse nad článkem
Vše je zde dokola a dokola!, Lepík, j.jasansky~seznam.cz, 4/12/2005 10:34 PM
Všem se předem omlouvám a těm lidem co nafotili ty fotky asi děkuji.Už zde bylo milión reakcí na každou nešťastnou událost týkající se letošního roku.Docela nářez na Zemskou bránu.Je to naprosto jednoduché.Souhlasím s názory na prohlídky míst, která si to zaslouží i když je znáte za jiné vody než je tato, souhlasím s názorem, že dnes je každý vodák, co viděl pádlo v televizi (i když netvrdím o tomto případu, že to tak bylo).Furt je to dokola a dokola.Co "když".Dnes si každý (aspoň mně to tak připadá) myslí, že na raftu se mu nic stát nemůže.No dobře.Na kajaku či singlu jezdit neumímm a tak šupajda na bezpečnou měchuřinu.Už je to zde, obehraná písnička.Záchrana, mobily, bezpečnost, házečky, víc posádek a hlavně zdraví rozum.Vše z toho má něco do sebe a kdyby ti co na vodu jezdí dbali jen základních pravidel, nemusela by se stát voda každému soupeřem, ale přítelem.Dám příklad.Před rokem jsem na Labi potkal posádku na Orinoku a pán i paní byli bez přileb.Po našem pokřiku se nám smáli "příště".Hmmm, Byli i na Lipně a jen jeden z nich měl blembák.Má cenu takovým lidem něco připomínat?Ne, dát jim za vyučenou.Ne, je to zbytečné, ona jim voda ukáže (časem).Nikomu nepřeji nic špatného a jen doufám, že se situace zlepší.Voda si zaslouží respekt a kdo ho nemá ať si riskuje.Bohužel, většina nás na hochy ze Sick Line III. nemá.Bude tento víkend Kamenice a snad se každý bude snažit, aby neohrozil sebe a své kámoše.Všichni se mějte a chrańte sebe i druhé.
Tak všichni na Kamenici a pozor, je tam pěkná kosa.
Lepík.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.