Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Vodacka-cerna-kronika.aspx?ID_clanku=451 ID_P=1

Vodácká černá kronika

Diskuse nad článkem
???, vojta jancar, jancar~hgsport.cz, 8/11/2004 1:47 PM
Ahoj Petře,
Ono je toho víc, když nalistuješ Hydročasopis, tak tam jsme o tom cosi psal, myslím vloni nebo tak nějak. Bez podrobností, také jako varování. Ono když to budoua lidé číst, tak si snad dají víc pozor. Je pravda, že u nás neexistuje evidence "vodáckých" úrazů, jako se snaží sledovat třeba "horosvaz", který to pak publikuje s upozorněním na chyby, kterých se mají ostatní vyvarovat. Není na škodu se o tom stále zmiňovat. Pro varování ostatním. Nevím zda to hdláš dlouhodobě sledovat, když tak asi mohu podat i podrobnější informace.
Vojta
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.