Vodácké organizace podaly podnět k ombudsmance Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie pravo na voduTom6/23/2019 12:55 PMNo, hned sa citim lepsie, ze ako vodak mam tiez pravo na vodu. Aj keby sa to vzalo len z ochranarskeho hladiska a umoznil prirodzeny tah ryb a inych vodnych zivocichov, tak verim, ze priemerny vodak si cestu urcite najde. Dlhe nahony dokazu otravit plavbu viac nez olej, na ktory sa da zvyknut. Ich kombinacia spolu s nesplavnoy prekazkou je vrazedne. Cim dalej, tym viac si vsak si uzijem plavbu placatou krajinou v ktorej samotna krajina nevyzyva k stavbam podobneho druhu. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!