Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Vodacke-organizace-varuji-pred-alkoholem-na-vode.aspx?ID_P=168 ID_clanku=1809
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Vodácké organizace varují před alkoholem na vodě

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Re: Jako obvykle
Ešus
7/19/2016 3:09 PM
Ahoj Kavole
1/ my jsme nikdy nepřistoupili na to, že všichni lidi na vodě jsou stejní.
2/do jednoho pytle jsme házeni právě těmi lidmi, kteří na vodu třeba nejezdí a kterým ty excesy na vodě vadí nejvíc.
3/ já zase nechápu, proč by se měli mít možnost lidi na vodě bez ohledu na ostatní se ožrat a dělat bordel. Sorry, ale to ať radši zůstanou doma, protože pak je na všechny vodáky právě pohlíženo z hlediska třeba účastníků technopárty. Upřímně, udělat nám někdo technoparty bez ohledu na ostatní za barákem, tak asi vyjedou traktory s močkou 😀.
Prostě moje svoboda začíná i končí tam , kde začíná nebo končí svoboda toho druhého. Což mimo jiné znamená to, že pokud třeba v kempu budu chtít posedět u ohně a kytar, tak se musím chovat tak , aby to nevadilo třeba i těm co už chtějí spát. Zkus někdy zakalit venku v kempu a docela si naběhneš, pokud nejsi třeba v Norsku v Base kempu sám.
Ešus
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu