Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Botic-2009-aneb-jak-jsem-se-stal-trotlem.aspx?ID_clanku=1050 ID_P=14

Botič 2009 aneb jak jsem se stal trotlem

Diskuse nad článkem
Re: Botič poprvé, Václav, 10/8/2009 10:49 PM
Ále, každej nějak začínal. Příště jim to možná půjde líp. Nevaděj mi ani tak (pokorní) neumětelní začátečníci, jako namyšlení přeborníci. Sám se i po letech občas počítám spíš do první kategorie. A hodně nahlas se omlouvám, když někoho sejmu při takovém masu, jako je Botič. Nicméně mám pocit, že vodáci jsou přímo na takových akcích daleko tolerantnější a v pohodě bez ohledu na schopnosti, než to pak někdy vypadá na webu. Zaplaťpánbuch.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama