Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Botic-2009-aneb-jak-jsem-se-stal-trotlem.aspx?ID_clanku=1050 ID_P=8

Botič 2009 aneb jak jsem se stal trotlem

Diskuse nad článkem
Nic se nestalo..., Katie, 10/7/2009 11:13 PM
Poprve jsem dostala "pres drzku" nafukovackou. Bohuzel fakt presne pridi tvrde baraky do obliceje. Asi zbytecne rychle jsem vypenila na jeji osazenstvo, ktere ale nereklo ani promin. Me nastvani po zatmeni tou peckou neznalo mezi, kdyz se o par metru po te zablokla mezi stromy plastova deblovka. Byla dnem vzhuru presne na hladine, dalsi plavacci mohli podlavavat. Prisli o ni - praskla v limci. Zraloku - matros pro tebe. Na jednom jezu si kluk o helmu hacka vybil zuby. Placal se po dopadu oblicejem ve vode, evidentne dezorientovanej, v soku. Nikdo nepomohl. No, masova akce. Lidi v kolovadle se bezne ptali "Co mam delat, co mam delat?" Ale krasnej potok, prima atmoska a kdyz se povede boof, tak se clovek (krome roury :-)) ) fakt ani nenamoci. Botic nesmrdel a ani bordelu mi ta neprislo vic, nez jinde :-)
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama