Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Dve-tvare-Botice-aneb-horke-chvilky-v-chladnem-potoce.aspx?ID_clanku=1732 ID_P=49

Dvě tváře Botiče aneb horké chvilky v chladném potoce

Diskuse nad článkem
Kavol & Wolejofka = OK, Lubor, 10/23/2015 10:05 PM
Naprosto souhlasím s Kavolem (i když by se to dalo vyjádřit stručněji) a Wolejoffkou. To už je celkem významný konstatování. A přidávám se k poděkováním Vojtovi a spol.

Dodal bych: Socialismus (starejte se jiní) a odbory (za vše může pořadatel, ať jsem jakejkoliv lempl) fakt na vodě nepotřebujeme.

Ještě taky souhlasím s Karlem666. Amerika je celá jiná, kdo tam viděl dopravní značky, ví svoje. Tady by to tím stylem skončit nemělo.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.