Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Dve-tvare-Botice-aneb-horke-chvilky-v-chladnem-potoce.aspx?ID_clanku=1732 ID_P=73

Dvě tváře Botiče aneb horké chvilky v chladném potoce

Diskuse nad článkem
Re: Rokytka, Honza, 10/26/2015 9:20 AM
> No, ale jak takovou informaci dostat těm míň zkušenejm, že...

Blbům mezi méně zkušenými se inormace dostat nedá. K těm normálním začátečníkům se to dostane nejlépe tak, že se tohle:

http://www.raft.cz/kalendar.as...

napíše trochu líp, konkrétně se explicitně popíše Grébovka včetně problému se zastavením, expicitně se popíše slalom mezi stromečky nahoře a přidá odkaz na nějaký audiovizuální materiál, je toho plné např. rajče a youtube.

Bylo by fajn, kdyby šlo i dopředu nahlásit průtok, ale jestli jsem to pochopil, tak s tímhle pořadatel nic nezmůže (sám se to dozví až ráno na místě), nicméně pomohlo by aspoň, kdyby napsal do těch propozic explicitně třeba "Pozor, negarantujeme stejný průtok jako v minulých letech, upozorňujeme, že za vyšších průtoků se charakter toku mění."

Nic z toho nevnímám jako právní povinnost pořadatele, ale všechno tohle jsou téměř bezpracné drobnosti, které ušetří mnoha začátečníkům nepříjemnosti a ostatním účastníkům zajistí o něco hladší průjezd.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.