Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Hamerak-2007.aspx?ID_clanku=831 ID_P=11

Hamerák 2007

Diskuse nad článkem
Re: Dík za akci :-), žralok, 11/8/2007 10:18 AM
Dobrá fotka ,před lety jsem se šel po hameráku také projít po závodech a v řečišti se válelo lecos , deblovka omotaná okolo stromu , zlámané pádlo a 2 prasklé helmy .I letos tam bylo dost plaváčků a uplavaného materálu . Většinou ti dole vše nějaká dobrá duše chytí , pokud to nejde pod vodu jako slušivá čepička kajakáře ,který asi třikrát eskymoval ve čtvrté kaskádě.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama