Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Jak-proplout-Prahou.aspx?ID_clanku=2303 ID_P=15

Jak proplout Prahou

Diskuse nad článkem
pravidla plavebního provozu, Honza, 5/28/2021 12:06 PM
Ahoj všem,
jak je to, prosím, s těmi pravidly plavebního provozu? Dá se to někde polopaticky nastudovat? Vím jenom to, že bych neměl zevlovat v plavební dráze, t.j. mezi zelenými a červenými bójkami. I když stejně se asi do Prahy nepodívám, když mě tam nepustí na paddleboardu. Co je to vlastně za buzeraci???
Díky...
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama