Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Jak-proplout-Prahou.aspx?ID_clanku=2303 ID_P=24

Jak proplout Prahou

Diskuse nad článkem
Re: Zážitek, Vladimír, 6/1/2021 8:58 AM
Ledňáčci jsou fajn, mám je rád. Spatřit ledňáčka je jako pro sázkaře vyhrát padesát korun. Problémy to nevyřeší, ale potěší.
Pokud vím, u Záběhlického zámku je i hospůdka, na jejíž terase v letním čase popíjejí pivo letňáčci. Teda, bejvávalo. Teď se pění hlavně voda v Botiči.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama