Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Jak-si-Zlaty-potok-napravil-reputaci.aspx?ID_clanku=2179 ID_P=31

Jak si Zlatý potok napravil reputaci

Diskuse nad článkem
Re: Ti bobři, Windy, 5/5/2020 9:50 AM
Poté, co jsem si vlastní nedbalostí a neopatrností (rozuměj hezky česky: blbostí) prořízla safárko o střep, už jsem opatrnější. Packraft téměř nikde netahám po zemi. Na nějaké mělčině nebo na kameni to sice občas dřu, ale dno zatím pěkně drží, jsou tam jen drobné šrámy. Tak se mi to jeví, že je materiál celkem odolný.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.