Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Kdo-kontroluje-vodaky.aspx?ID_clanku=615 ID_P=3

Kdo kontroluje vodáky?

Diskuse nad článkem
Zákonyxzákazy, Vojta, jancar~hgsport.cz, 2/1/2006 5:15 PM
Souhlas, zákony u nás (a nejen u nás) jsou povětšinou zákazy a omezení a tahat je na vodu nebude dobré řešení. Na vodu jezdím právě pro ten určitý pocit "svobody" a pohody.
K americké evidenci - ACA (American Canoe Association) eviduje úrazy na vodě podrobněji a občas se tato data objeví i v jejich časopise. Podrobný rozbor utonutí se např. objevuje 2x ročně na American Whitewater, kde bezpečnostní šéf AWA - Charlie Wallbridge - popíše krátce situaci jak, kde, kdy atd. k ní došlo a co si myslí, že bylo uděláno chybně. Neuvádějí se jména, jen rozbor situace pro poučení ostatních. A plavební řád tam na řekách neplatí.
Vojta
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.