Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Kousek-Odry-do-more-I-II-Kostrzyn---Dolne-Siadlo.aspx?ID_clanku=2258 ID_P=6

Kousek Odry do moře I/II Kostrzyn - Dolne Siadlo

Diskuse nad článkem
Vodáci a skot, Český Honza, 12/17/2020 3:02 PM
Před lééééty jsme byli na Hronu na dvoumístných nafukovacích kajacích myslím Gumotex Břeclav. Už se stmívalo a pořád jsme nemohli najít místo na zatáboření. V poslední chvíli jsme našli v zákrutu řeky plochý břeh. Okamžitě jsme přistáli, postavili stany a zalezli do nich.
Ráno někdo ztropil poplach. Vykoukneme ze stanu a vidíme, jak se k nám stahují krávy. Vznikla lehká panika; první krávy se zastavily, koukají na nás a my na ně. Lehce panickou repliku si už nepamatuji, pamatuji si reakci: "Zatím nic, počkej, až se sejdou všechny, pak jedna pískne a převálcujou nás."
Prorokované se naštěstí nestalo, krávy nás nechaly ustoupit beze škod. Posléze jsme došli k názoru, že jsme jim asi blokovali napajedlo.
Závěr: kromě řady nároků, které má okolní svět na vodáky, je třeba pamatovat i na nároky němé tváře ...
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama