Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Lekce-na-Kamenici.aspx?ID_clanku=844 ID_P=16

Lekce na Kamenici

Diskuse nad článkem
Re: Pocit, Voranžovej, 12/18/2007 10:38 PM
Ze bych si z toho nic nedelal??? To tady mam zpytovat nad svym svedomim a psat dokola, jaky jsem pako???? Nejsem typ, co po velke bouracce v aute nesedne rok za volant... Naopak, hned druhy den..... po te akci jsem byl pekelne vyplasenej, ale dva dny nato jsem ji jel znovu... Samozrejme, ze uz nikdy takovou hloupost neudelam a taky budu ockovat lidi kolem sebe, ale preci tady nebudu psat dokola, co je to za pitomost. Kazdy si z toho odnese to, co chce a ja jsem si odnesl hodne. Libi se mi rozebirat veci dal a dal...A sorry, kdyz mi nekdo napise, ze to byla hloupost, to na me vuuubec nezapusobi. jsem dost uvedomely na to, abych si v palici sam srovnal, co jsem udelal... navic, ja tam byl... .:)
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama