Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Litavka-po-destich-ze-Zdic.aspx?ID_clanku=2225 ID_P=1

Litavka po deštích ze Zdic

Diskuse nad článkem
Litavka po deštích ze Zdic, Český Honza, 8/25/2020 8:09 AM
Dnešní vodáci i "vodáci", zhýčkaní samovylévacími plavidly, pojmu "vylejvátko" moc neholdují. Bývalo příslušenstvím každého otevřeného plavidla. Já používám konvičku, která byla nezbytným příslušenstvím pytlíkového mlíka; jedině tak šel pytlík ukočírovat, aby nerozléval mléko nevhodně. Je krásně plochá, má ucho a objem litr. Výborná je stará lopatka na mouku; podobný tvar mají vylejvátka na malých plachetnicích. Pak jsem taky viděl seříznutou PETku, ale ta je poněkud měkká, zpravidla s ní nejde vylévat jednou rukou.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.