Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Masakr-na-Hameraku.aspx?ID_clanku=1633 ID_P=12

Masakr na Hameráku

Diskuse nad článkem
Re: Kam zmizela soudnost?, Klasik, 11/21/2014 10:40 AM
Mě vadí to, že bez zkušeností to prostě zkusí. Pokud mám problém trefit výjezd z Rybníčku ... tak tam nemám co dělat.

Letos jsem tam dobře dostal jednoho ze svých kajakáříků. Nechtěl jet, ukecal jsem ho, že to je pohoda. Jeho schopnosti jsou nesrovnatelné s jezdci z článku, má na to opravdu v pohodě a přesto nechtěl. U nasedání na rybníčku se sám běžel podívat jak to vypadá, ale po úvodní vlnce se domníval, že už je za jedničkou :). Když dole v pohodě proletěl výstupním válečkem, měl oči na vrch hlavy a říkal "Pohoda, jo? Tak tohle ti jednou vrátím!". Na dvojce uprostřed chvíli bydlel ve válečku (jak bývají ty přesazenky, tak ten hned pod tím lehkého opravdu dokáže podržet ... mě bohužel ne), trojka pohodě. Čtyřku jsem ho nechal strategicky přenést (pianista před konzertem, takže sázka na jistotu).

Když porovnám jeho přístup a schopnosti s článkem, tak jsem za svoji bandu moc rád.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.