Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Masakr-na-Hameraku.aspx?ID_clanku=1633 ID_P=17

Masakr na Hameráku

Diskuse nad článkem
Re: Kam zmizela soudnost?, Honza, 11/21/2014 4:34 PM
Jel jsem na dvoumístné vzducholodi na kormidle Inn (Imster Schlucht), Isel WW3-4 úsek, Salzu, Möll, Týnec-Pikovice za VV, Botič, Hamerák a určitě jsem na něco zapomněl. Až na ten Isel (to už bylo na mě moc) a nájezd do Hameráku vše ok. Loď jsem nerozbil, šutry nehobloval, přilbu neotestoval, vesta a neopren mi vždy (opět až na Isel) sloužily jen jako izolace proti zimě. Žádného cvakláho kajakáře jsem nesrazil, ale přiznávám, že kdyby někdo cvičil v nějaké kaskádě Hameráku uprostřed koryta, tak bych to do něj asi napálil. Kdyby se jen cvaknul a unášel ho proud, tak bych ho nepřejel. No ale ten nájezd jsem prostě bez problémů nedal, no. Nevím, jak na kajaku, ale na vzducholodi mi to prostě přijde těžší než jednoduché přímé sjetí celého zbytku WW úseku Hameráku.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.