Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Novinky-u-jezu-Brodce-Kacerovsky-mlyn-Vankuv-jez.aspx?ID_clanku=1710 ID_P=6

Novinky u jezů Brodce, Kaceřovský mlýn, Vaňkův jez

Diskuse nad článkem
Re: že by?, Petr P., 8/12/2015 9:50 AM
Ano, máme se sejít 20.8., o schůzce budu samozřejmě informovat. Jinak dnes 12.8. na ČT 24 bude zmiňováno opět sucho, kde budu mluvit i na téma suchých jezů mezi 15:45-16:00.

Kaceřovský mlýn - my nejsme účastníky stavebního řízení, jen se pokoušíme upozornit na nesmysl. Propust chtělo Povodí Vltavy, jenže nedefinovalo, jaký má být průtok. Vodoprávní úřad to vzal po svém a usoudil, že propust je jen pro tahání lodí a tudíž nepotřebuje vodu. Pokoušeli jsme se na to upozornit Povodí Vltavy, jenže to obrátilo a že prý propust nepožadovalo. Tak jsme mu poslali rozhodnutí, kde je Povodí Vltavy zmíněno, že propust požaduje. Zatím bohužel bez odezvy. Zatím se pokoušíme domluvit s městským úřadem v Rokycanech, v dalším kole zkusíme kraj. Televize jsem lákal, zatím nebyla odezva.


 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.