Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=11

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: snad to zruší, Ešus , psalek~jagacz.com, 6/11/2013 4:30 PM
Snad to odvolají , nicméně podle zákona o vnitrozemské plavbě a ŘPB zůstane povolení jezdit do vyhlášení dvojky.
Povodí mají ještě jinou pravomoc, a sice mohou u jezů vyznačit a vyhlásit ochranné pásmo se zákazem vstupu.
Sice nemáš povinnost pro někoho skákat, ale máš povinnost poskytnout první pomoc, pokud tím neohrozíš sebe. Ve slušné společnosti by především mělo být samozřejmé, že jaksi dodržuji platné zákony. Nemáš tak docela pravdu s tím, že ať si dělá každý co chce. Následky chování bezmozků platíme my všichni - jak výjezdy HZS, tak léčení atd. Takže prevence, povědomí o nějakém omezení, a umožnění bezpečného zásahu hasičů je pořád levnější, nežli léčba následků.
Každý prů. švih na vodě navíc pociťujeme u úbytku dětí na vodě.
Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.