Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=23

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: snad to zruší, Medák, 6/11/2013 10:44 PM
To snad nemyslíš vážně .... následky platíme všichni. Platíme mnohokrát víc za lidi co moc chlastají, co moc kouří, co nejedí, ale bez pardonu žerou .... a co? A nic. To, že pár troubům rupne občas v kouli a jedou to, co jet nemají, a občas při tom někdo zařve, to je prostě zcela marginální. A nejen z tohoto hlediska.

Co se týče jezů, povodí, a jejich pravomocí .... ti by se hlavně měli probrat a pochopit, že tu jsou pro ty tisíce a tisíce lidí, pro které je vodní turistika rekreací a způsobem trávení volného času. A vycházet jim maximálně vstříc. Ne stavět/rekonstruovat jezy, které jsou i za běžného stavu o život, a jejichž přenášení je nejen o nervy, ale často i kosti. My platíme je, a oni tu jsou pro nás....ehm...jsem se nějak zasnil...takto by to mělo být, ale ve skutečnosti Smajlík .

Aby bylo jasno ... prevence, osvěta a podobně, jsou věci úžasné, chvályhodné, a já sám cítím bez jakékoli nadsázky či ironie respekt a vděk ke všem, kteří se této oblasti nějak věnují. Možná o to víc, že jako vodák jsem spíš dřevo a lepší to nikdy nebude. Ale zákazy, příkazy, sankce a podobné zhůvěřilosti tu jsou zcela mimo. Protože jak již mnohokrát v zde v diskuzích zaznělo, když na lodi člověk udělá chybu..či dokonce zjevnou pitomost..tak tím prakticky vždy ohrozí jen sám sebe. A je to jen jeho(a popřípadě jeho blízkých) starost a průšvih, a stát ho má nechat na pokoji.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.