Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=38

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: stav nouze, HH, 6/12/2013 4:34 PM
Když HS vyhlašuje zákaz hřebenových túr, taky necituje podle jakého paragrafu tak smí učinit. A pokud dojde k povodním podobného rozsahu, vůbec se nebudu divit, když ten II.SPA opravdu hned na začátku vyhlásí. ÚPK má, myslím, jiné úkoly než optimalizovat podmínky pro nás vodáky. Vůbec bych jim neměl za zlé, že chtějí klid na práci, tedy řešit jak pomoci zaplaveným obcím, ne to, že se nějaký magor zase pokusí sjíždět jez s válcem jako prase. A magoři, přiznejme si to už konečně, nejsou jen mezi těmi, co to neumí a jedou na Seahawku bez vesty a helmy. Vimeo je plné úžasných videí a některá z nich mají na konci sestřih s rozbitými loděmi, roztříštěnými kotníky, zkrvavenými hnátami nebo ksichty. Že někdo sestsakra dobře umí, ještě neznamená, že to není magor. A už vůbec ne, že by byl neomylný a nesmrtelný.
ÚPK se vyhlášením II.SPA a zákazem splouvání snaží problémů s magory zbavit, aby mohla dělat to, co je v danou chvíli naléhavější. Může nás mrzet, že nám voda odteče, ale měli bychom to respektovat. Svoboda není totéž co anarchie a nezbavuje nás zodpovědnosti.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.