Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=40

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Lubor, 6/12/2013 5:59 PM
To je pořád dokola. Pořád někdo opakuje nějaké řeči o vodácích a nevodácích, o tom, že někteří si myslí, že jsou víc než ostatní.

Nic takového ani já ani Ešus nepíšeme. Říkáme jen to, že je potřeba eliminovat viditelné průsery, které někteří lidé na vodě dělají, protože jinak začne nějaká nesmyslná regulace. Jedna už nastala a všichni na ni nadávají.

K tématu, které zajímá tebe, tedy certifikovaný vodák, ti můžu napsat jen to, že je naprosto běžné, že tě nenechají řídit loď na moři, letadlo a dokonce ani raft na Salze, když nemáš nějaký papír. Asi tedy piloti a spol zavánějí elitářstvím. Ale znovu říkám, že toto je off topic, my jsme psali o něčem jiném.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.