Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=62

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Honza, 6/13/2013 2:19 PM
Ja bych to s temi kurzy neprehanel. Na pohodovou letni vodu vicemene staci zdravy rozum, schopnost plavat, znalost zakladniho zaberu, nechlastat a zhruba vedet, co je to valec pod jezem. Tohle je zaklad a vyjezdit se bez nejakeho treninku i celkem normalni clovek bez zvlastniho nadani muze postupne az na WW3. Jasne, pokud chce clovek neco vic nebo se neco naucit rychle, nebo proste nema zdravy rozum (a ma blby napady, jako treba bez predchozich znalosti zacit s jezdenim za povodne, v zime nebo na divoke vode) pak je urcite kurs na miste.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.