Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=78

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Medák, 6/14/2013 5:52 PM
"Nejsi členem a chceš se jen svézt, buď se do toho nes*er nebo si zaplať průvodce." .... to už si fakt děláte srandu?????

Takže pro jízdu na kole taky průkazku? Pro lyže? Koloběžku? Lezení na skalách? Když si půjdeš zaběhat, tak hezky s povolením od felčara že tě při tom neklepne(asi)? Bruslaři na Ladronce budou potřebovat potvrzení, že mají seřízené brusle? V Krkonoších budou horskáči kontrolovat jestli máš dobře zavázané boty? U každého rybníka plavčík, který bude kontrolovat bumážku že umíš plavat? A když tam žádný nebude tak se tam nesmíš koupat?

Když to tady čtu, tak je mi fakt někdy silně nevolno, místy až blivno, a začínám chápat, že to soudruhům taková léta v pohodě "šlapalo" . Takhle neprudilo ani SSM s Občanskými výbory dohromady.

"Alespoň budou mít naše děti čím si přivydělávat." .. a k tomuto musím jen napsat, že větší svinstvo jsem tu snad ještě nečetl.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.