Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=80

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Klasik, 6/14/2013 10:06 PM
Jasně, že si děláme srandu. My přeci raději než jezdit na vodě, tak budemem koukat na to jak nám zakazujou jezdit pro pár lidí, kterým je to vlastně úplně jedno. Když se nebudou moc ožrat na vodě, tak se ožerou jinde.

Možná by jsi si to měl přečíst CELÉ znovu a hezky od začátku.

Nikomu jsem nic neprovedl, nikomu nic neudělal a přesto mi najednou zakazují to, na co se dlouho připravuji, dávám tomu čas, co umím a při čem po nikom nic nechci. Proč?
Vyhrožují mi pokutou, proč?

Tekla tady vody, která je svátek. Jinak teče jednou za rok a ještě se za ni platí. Hlídali ji policajti. Proč?

Co je tady svinstvo? To, že ty co se chtějí ožrat a "užít si to" tě dostanou do problému a pak si odejdou v klidu "užívat" jinam, to je v pořádku? To, že se nevyspíš v kempu je taky v pořádku? To, že v létě raději nejedeš na vodu?

To je to co tady obhajuješ. Jdi se picnout ty "moralisto".
Howg
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.