Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=86

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Nun, stanomy~gmail.com, 6/15/2013 11:15 AM
A za to vsetko mozeme my, rekreacni splouvaci? Nakoniec prideme na to, ze vlastne za povodne mozeme my splouvaci.
Podpora? nooo mozno to bude zniet divne, ale nemyslis, ze keby na vodu chodilo rocne 10.000 ludi, miesto 600.000 ludi (ako tu uz niekto pisal), tak by uz davno koryta riek boli osadene elektrarnami a slajsny v cudu. Uz by stranka nebezpecne jezy nebola, lebo by to nikto neriesil skrz tych par "blaznov v kocabke", co jez, to smrtak, ved ide o efektivitu za co najnizsiu cenu stavby.
Kolko top vodakov minie penazi v kempoch, v pozicovniach, v mestach cez ktore rieka tecie a kolko penazi tam minie ta masa nevodakov? Co pre vodu spravi oddiel a co pre nu spravi mesto, pozicovne, kempy?
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.