Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=87

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Lubor, 6/15/2013 2:30 PM
Tento příspěvek obsahuje dva naprosté nesmysly.

1) nikdo neříká, že za problémy může 600 tisíc splouvačů. Může za to nějaké procento blbů, kteří jednak obtěžují ostatní a jednak tvoří kauzy, na které všichni doplácíme.

2) Koryta řek už JSOU osazená elektrárnami a šlajsny v čudu, staví se další topiče (namátkou Rozvodí) i na vodácky frekventovaných řekách. Z nebezpečných jezů byl přestavěn zatím jeden a to na nátlak právě těch organizovaných sportovně turistických vodáků, stejně jako je nstalováno veškeré zabezpečení. Ukaž mi, kde se na nějakém jezu ptali nějakých vodáků, jestli a jak tam postavit šlajsnu. A jakých by se asi zeptali - když tam připluje raft z půjčovny s přiožralou partou? To asi ne! Takže i kdyby se někdo ptal, bude se ptát výhradně nějaké organizace, splňující určité formality.

Jestli stránka nebezpecne jezy bude nebo nebude, to bych s dovolením řešil sám, když jsem ji s Petrem stvořil.

Ale je dobře, že tady tyto názory zazněly, protože je potřeba si určité věci vyjasnit, zvláště ty, kdy někdo píše něco objektivně vyvratitelného.


 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.