Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Smrtici-Rozmberk.aspx?ID_clanku=664 ID_P=78

Smrtící Rožmberk

Diskuse nad článkem
Re: Mrtvy sportovec, Ešus, psalek~jagacz.com, 6/15/2006 5:37 PM
Bobane , bohužel to , že třeba já hraju volejbal , mě neopravňuje k tomu , abych třeba lezl na Gerlach , protože jsem sportovec . Vždycky musím mít vůči přírodě pokoru .
Pokudji nemám , a udělám chybu , tak zato mohu tvrdě zaplatit .
Je dlouhodobým úkolem nás všech , kterým to není jedno , zkusit těmhle tragickým událostem zabránit .
Diskuze o příčinách je jednou z cest , jak to zkusit. Dalším pokračováním je naučit lidi chovat se relativně bezpečně . Podle toho , co o těch zatím posledních mrtvých , bylo napsáno , tak bohužel udělali několik po sobě jdoucích chyb , které v tragédii vyústily - 1/ alkohol , 2/ jízda navečer, 3/ neznalost věci.
Je mi jich velice líto , tak jako každého zmařeného lidského života ,ale zároveň je potřeba natvrdo říct , jaké chyby udělali pro (snad ) poučení ostatních . Pokud se v tomhle nezačne měnit ná¨hled lidí na ježdění na vodě směrem k základním bezpečnostím prvkům ( ne rozborání jezu ) ale k umění jezdit , k normálnímu používání ochranných a záchranných prostřeků, ta při dnešní hustotě vodáků bude podobných případů bohužel přibývat.
Ešus
Ahoj ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama