Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Smrtici-Rozmberk.aspx?ID_clanku=664 ID_P=82

Smrtící Rožmberk

Diskuse nad článkem
Re: komerce, Jirka Myslivec, 6/16/2006 11:06 AM
Probůh. Ta Vltava bezpečná je!!! To, že se tam někdo zabije, neznamená, že je řeka nebezpečná. Chcešli ji mít 100% bezpečnou, natáhni okolo ní drát, pusť do něj 220Vˇ, příépadně okolo celého břehu postav 5 mytrů vysokou betonovou stěnu. Pak se opravdu asi nikomu nic nestane, anžto se nikdo do vody nedostane. Pochop, že nic na světě se nedělá s bezpečností 100%. V autech se také zabíjejí lidé, a přesto tvrdíme, že moderní auta bezpečná jsou.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama