Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Svitava.aspx?ID_clanku=516 ID_P=16

Svitava

Diskuse nad článkem
Re: Odpověď, Jirka Myslivec, vgb~volny.cz, 3/23/2005 1:54 PM
Honzo nezlob se, ale stále jsi neodpověděl na to jaký je rozdíl ve výkonu když tutéž vodu pojedu sólo sám bez kohokoliv dalšího. a když pojedu sólo v lodi s dalšími dvěma sólo loděmi.
To že se méňě lidí utopí při sólo akcích je možná i tím, že takových sólo akcí je výrazně méně, nemyslíš? Možná kdyby jsi vzal počet procentuální (ale kde ho vzít?) možná by to bylo jinak. Svými příspěvky jsi možná nepřímo zabil další lidi.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.