Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Svitava.aspx?ID_clanku=516 ID_P=20

Svitava

Diskuse nad článkem
UTONUTÍ NA SVITAVĚ!!!, Pavel "Gappa" G., gapa~seznam.cz, 3/23/2005 3:48 PM
TAK A MÁME TO TADY.........PŘED HODINOU OHLÁSILA ČTK, ŽE SE NA SVITAVĚ NAŠEL PRÁZDNÝ ČLUN, NÁSLEDNĚ PAK JEDEN UTONUTÝ VODÁK A PO DRUHÉM SE PÁTRÁ...........JEN SI PŘEJU, ABY SE DOTYČNÍ NEMOTIVOVALI ZROVNA TÍMTO ČLÁNKEM!!

Jinak to považuju za velmi hloupý hazardování se životem vyrazit na takovej stav jen v jednom!!
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.