Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Svitava.aspx?ID_clanku=516 ID_P=25

Svitava

Diskuse nad článkem
Tak jen doufam,, Václav, 3/23/2005 5:32 PM
že se tu nenajde pitomec,který bude dávat vinu za další utonutí autorovi článku či Raftu.cz.Nějak mi nedochází,jaký je rozdíl mezi rizikem, které podstoupil Notář na Svitavě a tím, co zažila třeba Kosatkova partička na vodopádech v Norsku (viz článek v Hydru 2/03), kde si jeden účastník naštípnul míchu. Nebo prvosjezdem Gangy. Čímž netvrdím, že sólo splutí Svitavy za povodně není hazard, ale to samé přece mohu tvrdit i o Norsku nebo Indii. A přiznám se, s..e mě to moralizování, co tu občas zaznívá. Míru rizika a následků si každý z nás svobodně určuje sám za sebe. Nejen na vodě a na skalách, ale taky třeba na dálnici.Sám už jsem se dostal do věku a životní situace, kdy do toho zvažování víc zahrnuju i lidi kolem sebe, ale když se ohlídnu zpět ....Pak rozumím nejen autorovi článku (co na to možná neměl), ale i těm borcům z Hydra (co na to možná maj). A Honzovi, co mi mluví z duše. I když bych sám (už) do ničeho takového nešel.

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.