Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Svitava.aspx?ID_clanku=516 ID_P=48

Svitava

Diskuse nad článkem
se nestačim divit ..., Majk, amajk~seznam.cz, 3/24/2005 11:03 AM
... nad některými názory. Dost mě překvapují názory Honzy P., který dělá z této akce hrdinský čin a všechny ostatní v déto diskusi považuje za turisty z Vltavy, kteří se pohoršují na borcovými výkony.
Nu ale tyhle dvě věci mě fakt zarážejí:
- ta už x-krát zmiňovaná sólojízda
- potom jízda na rozvodněné řece (jejíž obtížnost snad dle článku nebyla tak velká) na loďce, která je určetá do WW2 max. WW3 mi taky nepřijde moc rozumná. Nic proti pálavistům, ale tahle lodička je určetá především pro turistické jizdy po lehčích tocích. Proto také není samovylévací.
A taky si myslím, že není rozumné srovnávat akci v Norsku s tímhle, hlavně protože Kosatkova partička (nebo partička někoho jinýho:) udělala maximum pro zabezpečení na sjižděném úseku XXX kdežto kolega na Svitavě pro zabezpečení neudělal nic - ono to v jednom taky moc nejde, že?
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.