Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Trochu-jiny-Hamerak-2009.aspx?ID_clanku=1045 ID_P=12

Trochu jiný Hamerák 2009

Diskuse nad článkem
Re: Ešus , Katie, 9/21/2009 3:10 PM
No, me se nejvic libili Ti na poslednich dvou. Zkousela jsem si ty dve branky dat behem prvni jizdy jeste pred zavodem a musim rict, ze se mi to povedlo az na potreti (a taky po zavode). Ale to jen diky jejich motivaci a podpore :-) Behem zavodu se mi to nepovedlo, hned mi nahlasili, ze to mam za 5 :-) Proste byli celou dobu prima, usmevavi a v pohode! Fakt paradni... P.S. Ale tem, co mi dali 20 za 2.branku na 4.kaskade, jez me stala naslednejo eskymaka a dalsich 20 na 3.brance hlavou dolu, priste splouchnu na zidlicky ;-) pze jsem ji s vypetim svych vsech sil (nejake zbyly na toho eskymaka) asi dala (hlavou nahore).Ale byla to krasna atmosfera a to je fakt super. Ty lidi to proste musi byvit, jinak by to tak skvele neudelali! Diky, diky, diky.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.