Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Trochu-jiny-Hamerak-2009.aspx?ID_clanku=1045 ID_P=31

Trochu jiný Hamerák 2009

Diskuse nad článkem
Re: Dotaz, Honza Šťastný, 9/22/2009 11:43 AM
Ahoj.
Taky moc děkuji za skvěle zorganizovaný sobotní závod a akci vůbec. Připojuji se i k pochvale rozhodčích, a také obzvláště těch v posledním brankovišti. Toho uzavření tratě bych se upřímně trochu obával. Pokud by to trvalo delší dobu, nakupilo by se tam děsně lidí. Mám jen menší výhradu k dopravě z dvorečku. Navazování byl strašný masakr. Vůbec bych si nedovedl představit, že by si tam někdo vzal ještě laminátovou loď.
Ten průtok ve Dvorečku jsem hledal co mi síly stačily, ale bohužel jsem nenašel.
Ještě jednou díky za super sobotu a přimlouvám se za shromáždění co nejvíce fotek, nebo alespoň odkazů na Vaše stránky závodu.
Díky a ahoj.
Honza
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.