Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Trochu-jiny-Hamerak-2009.aspx?ID_clanku=1045 ID_P=42

Trochu jiný Hamerák 2009

Diskuse nad článkem
Zbytečná averze, Ešus, psalek~jagacz.com, 9/29/2009 12:37 PM
Ahoj. Jako ředitel závodu jsem se setkal se zbytečnou a nesmyslnou averzí vůči jednomu z pořadatelů. Honza Bouček se svými kluky si regulérně koupil start a jel závod. Ale protože opět slyšel něco o možném našvindlování tomboly, protože vloni na jeden z lístků vyhrál vak, tak se radši letos dobrovolně tomboly vzdal. Chování některého ze závodících lidí, jenž byl autorem toho výroku letos považuji za hloupé a naprosto zbytečné. Práce Honzy Boučka si velmi vážím, a pomluvy ve smyslu jakéhosi podivného chování mne jakop ředitele závodu uráží.
Ešus
Bohemians
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.