Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Trochu-jiny-Hamerak-2009.aspx?ID_clanku=1045 ID_P=43

Trochu jiný Hamerák 2009

Diskuse nad článkem
2 náměty, Honza, rybi.kost~email.cz, 10/17/2009 9:17 AM
Připomínky k Hameráku (2 nápady):

1 – Nešlo by u nástupních míst udělat jakési „koridory“, kde by se řadili lidi do fronty na vlek, protože se nám stalo i to, že jste byli skoro první na řadě a málem jsme loď neuvázali, uvazování je masakr (někteří jsou dost šílení). Asi by se nakládání zpomalilo, ale zpřehlednilo a bylo víc fér (-:, aby to i slabší jedinci a povahy zvládli.

2 – Spadlo pár lodí z vleku (hlavně ty z vrchu), tak nás napadlo jestli by nebylo možné každý vlek opatřit jedním úvazkem, který by se na závěr navazování přehodil přes vršek a celé by se to svázalo a stáhlo.

Jinak super akce!!!

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.