Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Trochu-jiny-Hamerak-2009.aspx?ID_clanku=1045 ID_P=5

Trochu jiný Hamerák 2009

Diskuse nad článkem
Ešus , voda, psalek~jagacz.com, 9/21/2009 10:54 AM
Ahoj
s tou vodou to bylo takhle:
1/skutečně jsme zkusili o něco víc zahradit víc pravou hrázku, ale kvůli tlaku na rouru teklo trubkou cca 6-7m3, taže se na rybníčku začaly zalívat okolní pozemky, takže jsme to rychle vrátili do normálu.
2/ obtokem tekly cca 2 m3, které se vtékaly ještě nad 1 kaskádou.
3/nedělní fronta- asi přijely půjčovny. Naštěstí všechny až na jednu, se kterou není asi rozmná řeč, poslaly klienty až v neděli a nepletly se v sobotu při závodě.
3/bohužel se našly sv.i.ně, které ukradly přes noc dvě značky ve Dvorečku, a způsobily nám tím škodu za cca 6000 Kč. Možná to byli okolní nepřizpůsobiví. I díky nim, abychom mohgli s takovými ztrátami počítat, budeme muset přehodnotit ceny za splutí a vodu .
Další svi.ně ukradla v kempu Ústečákům prázdný sud cca za 1000 Kč.
Jinak díky všem slušným vodákům za to, jak se tam chovali.
Ahoj ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama