Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Trochu-jiny-Hamerak-2009.aspx?ID_clanku=1045 ID_P=6

Trochu jiný Hamerák 2009

Diskuse nad článkem
Re: Ešus , Katie, 9/21/2009 12:08 PM
Ahoj Esusi,
je mi lito, co se stalo. Nejak se nam ty nesvary rozmahaji, uz se bojim nechat si nekde susit smradlave hydro.

Chci podekovat PORADATELUM za paradni zavod. Moc hezky postavene brany, prijemni lidi u nich. Osobne chci rici diky tem u poslednich dvou vypecenych branek (protivoda, povoda). Moralne zavodniky podporovali :-)). Taky diky autobusakum a klasicky tem, co dopravu ridili (hl. ve Dvorecku dobre zorganizovane, i kdyz naval nekdy byl sileny).

Pak taky diky CESTOVKAM, opravdu klienti "plavci" se vyskytovali v nedeli a zavod byl tak docela prazdnejsi, a tak by to melo byt. Co tam delali ty rafty fakt nechapu!! Kdybych se mohla primluvit o zakaz, tak tak cinim!
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama