Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Utonuti-na-Stvoridlech.aspx?ID_clanku=515 ID_P=16

Utonutí na Stvořidlech

Diskuse nad článkem
:-(, jitka, 3/21/2005 5:02 PM
Já to nechápu. Každej se tady chlubí, jak to taky jel a jak to bylo super, ale popravdě řečeno - ruku na srdce, opravdovej vodák by na řeku v povodňovým stavu nevlezl!!
A jak napsal někdo přede mnou - je jedno jestli máš vestu s výtlakem 4 kg nebo 8 kg, v tomhle případě ti to nepomůže.Větve,keře,stromy,klády,dráty - to je jistojistá smrt!
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama